Роденден на Skopje City Mall

Роденден на Skopje City Mall

26-12-2017 | 0 Коментари | 1514

Роденден на Skopje City Mall! Од 1-ви до 04-ти Октомври и ние го славиме!

Повелете и посетете не’на нашиот штанд, имаме големи изненадувања за секој од Вас!

Ве очекуваме!

Брзо и едноставно аплицирање!

Додека го пиете вашето кафе, парите ќе бидат на ваша сметка!

Немате доволно пари за шопинг, ние сме тука за Вас!

При аплицирање, Ве очекува подарок!

Побрзајте, не двоумете се, останаа уште само 2 дена!

Овој сајт користи колачиња (cookies), за да ги подобри услугите.Разбери повеќе

Сфатив
best live chat